مطلب: هدف عاشقانه

مطلب: هدف عاشقانه


گروه: دست خط
تاریخ درج: 1392/06/07
نویسنده: مدیر سایت
تعداد بازدید: 3031

خیلی وقتها پیش اومده که ما هم در مراحلی از زندگی در موقعیت این گنجشک قرار گرفتیم.. منظورم لحظه هایی هست که هیچ راه فراری برامون نمونده.. و

خیلی وقتها پیش اومده که ما هم در مراحلی از زندگی در موقعیت این گنجشک قرار گرفتیم.. منظورم لحظه هایی هست که هیچ راه فراری برامون نمونده.. و انگار به آخر خط رسیدیم..
 
 دل نوشته های هاشم راعی
 
ممکنه گربه ای که مارو تهدید کرده یه خطر باشه که از بیخ گوشمون رد شده یا یک اتفاق بد و تلخ توی زندگی، اما مهم اینه که همیشه آرزوها و باورهامون جلوتر از اون لحظه ی تلخ وناگوار باشه.. تنها در اینصورت میشه از هر اتفاق وجریان ناگواری در امان موند..
اگه این گنجشک کوچولو به خودش بگه که دیگه کارم تمومه حتما همین اتفاق براش میوفته اما اگه بگه که نه اینجا آخر خط من نیست.. من قرار نیست اینجا و این لحظه و توسط این گربه خورده بشم..من قراره بزرگ بشم و روی درختای بزرگ بشینم  و با آواز و سرو صدای خودم حس زندگی و بودن رو به همه انتقال بدم.. آره این رسالت منه و من به این زودی قرار نیست از صحنه ی زندگی خارج بشم..
 اینجاست که تقدیر و سرنوشت جور دیگه ای رقم میخوره چون گنجشک کوچولو با قانون تمام هستی و کائنات یکی شده و شعور کیهانی یا قدرت خداوندی به کمکش میاد تا اون بتونه به هدف زیبایی که برای خودش ترسیم کرده برسه.
این داستان برای تک تک ما هم مصداق داره.. اگر توی زندگی اهداف بزرگ و خیر خواهانه ای داشته باشیم همه چیز و همه کس دست به دست هم میده تا اون خواسته و هدف ما محقق بشه  اونوقت این مائیم که حتی قادریم زمان مرگ خودمون رو خودمون تعیین کنیم..
 
                                                                                    هاشم راعی

 لینک کانال انرژی مثبت در تلگرام/ ما را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبطی که خواندن آنها را به شما توصیه می کنم :

 

دریافت جدیدترین مطالب سایت از طریق ایمیل:

لینک عضویت در خبر نامه

 

بستن http://www.hashemraei.com/analysis/handwriting/lovely-goal.html
19 توصیه به دیگران
نظرات بینندگان
بیتا : 1392/06/13
0
15

ممنون خیلی زیبا وتامل برانگیزه در مسابقه بین شیر و آهو، بسیاری از آهوها برنده می شوند. چون شیر برای غذا می دود و آهو برای زندگی. پس: ” هدف مهم تر از نیاز است “

با تشکر ممنون از اظهار نظر شما دوست عزیز

مهدیه ومبینا : 1392/06/15
0
11

خیلی عالیه با آرزوی موفقیت وسربلندی /عکسش خیلی حساب شده بود و جالب

با تشکر از شما / و با آرزوی بهترین و عاشقانه ترین آرزوها برای شما

titi : 1392/09/03
0
9

عالی بود این مطلب و اگه کسی اهل دل باشه نکته های این داستان رو میگیره ....از هزاران یک نفر اهل دل اند.....مابقی تندیسی از آب و گل اند......

ممنونم..

آنچه را کز دل براید    لاجرم بر دل نشیند..

بیتا : 1392/09/05
0
8

از هزاران یک نفر اهل دل است مابقی تندیسی از آب و گل است" آب و گل را آدمی کی می شود تا زمانیکه نگیرد عشق دست؟ آب و گل را می توان کردش سفال طرح زیبا دادش و بعد هم شکست آدمی را قادری تو بشکنی ، تا زمانیکه به سینه اش دل هست؟

ممنونم از اظهار نظر مفید و سازنده شما.. و ممنونم که همیشه با اعلام نظرهاتون غنای بیشتر مطالب رو سبب میشین..

نظر شما:
* نام:
* آدرس ایمیل:
آدرس سایت:
* متن نظر:
* کد امنیتی:
نام شما:
ایمیل مقصد: